O nás

Jsme realizační firma na betonové ploty, které stavíme po celé ČR a máme dlouholeté zkušenosti. Pro nás je spokojený zákazník vždy na prvním místě. Vždy se snažíme na 100% vyjít vstříc požadavkům zákazníka, samozřejmě pokud je to v našich silách.

Nejsme firma, kterou si objednáte na realizaci betonového plotu a hned po příjezdu řešite navýšení ceny! Od nás vždy už předem víte, kolik budete platit. Nic neskrýváme.

Betonové ploty dodáváme v nejvyšší možné kvalitě. Desky jsou armované a také i sloupky.

Betonové ploty lze kombinovat např. s dřevěnou výplní, viz. realizace v galerii nebo lze udělat falešné mezery – také najdete v galerii nebo na našem facebooku. Realizujeme betonové ploty i z probarvených desek, které se probarvují při míchání betonu.

Dodávané ploty jsou české výroby . Pokud jsme Vás zaujali, neváhejte navštívit vzorový satelit v Opatovicích nad Labem – Pardubická 345. Rádi Vás satelitem provedeme a případné dotazy zodpovíme. Chcete se podívat k nám na sklad z jakého materiálu realizujeme? Není problém. Po předchozí telefonické dohodě Vás rádi přivítáme.

Ukázka realizací 2018

Kontaktní informace

Betonové ploty LKB

Mobil: +420 602 288 730

Email: lkbploty@gmail.com

Sídlo: Pardubická 345,
533 45 Opatovice nad Labem (mapa)

Fakturační adresa:

Luboš Kulka
Fibichova 421
Čeperka, 53345
Česká republika

IČ: 06054188

DIČ: CZ8602150986


Máte dotaz? Chcete plot? Napište nám...

(jpg, png, pdf, max. velikost 15MB)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: