Betonové ploty Hradec Králové

Že by se hodily betonové ploty pouze pro Hradec Králové? Ne, to vůbec. Stránku jsme nazvali betonové ploty Hradec Králové, protože jsme v tomto městě měli možnost realizovat řadu zajímavých projektů, které nás toho hodně naučily a zároveň nám umožnily využít náš um, získaný roky předchozí praxe. Neméně úspěšné jsou i naše projekty betonové ploty Pardubice. Nevěříte? Pojďte se přesvědčit.

Navštivte naši galerii a podívejte se na projekty, které jsme úspěšně dokončili. Na úvodní stránce Lkb-ploty navíc najdete reference přímo od našich klientů.

Barevné betonové ploty na objednání + lze nechat vyrobit jakýkoliv námi nabízený dekor i výšku.

Betonové ploty nabízíme od výšky 1,5m do 2,5m vždy se počítá výška nad zemí.

Lze domluvit i pozáruční servis + v minulosti jsme již řešili výměnu plotu po autonehodě i vyřízením podkladů s likvidátorem od pojišťovny.

Vždy se zákazníkem jednáme na rovinu a snažíme se vždy vyjít vstříc požadavkům zákazníka. Zařídíme dopravu i včetně skládáního.

Postup:

 • Odeslání poptávky přes poptávkový formulář
 • Cenová kalkulace na betonový plot dle vašich požadavků
 • Při délce nad 50m prohlídka + zaměření + konzultace se zákazníkem
 • Odeslána finální cenová nabídka s garancí nenavýšení ceny
 • Realizace dle dohodnutého termínu
 • Platba po dokončení realizace (bez zálohové faktury). Zálohová faktura pouze pokud dílo přesahuje částku 200 tis.

Doprava včetně skládání rukou.

Beton – nadčasový a designový prvek

Beton je sice moderní materiál, v rámci designu především ten pohledový, ale zdaleka se nejedná o produkt dnešní doby. Tento materiál si pro výborné vlastnosti a jedinečný vzhled oblíbili především funkcionalisté. Příkladem je brněnská vila Tugendhat, postavená kromě přiznaného betonu také z oceli a skla. Jednoduchá, účelná, elegantní a především nadčasová. Takové jsou i naše betonové ploty. Mohou imitovat kámen, dřevo, ale vždy si zachovají jedinečnou osobitost, kterou nic nenahradí.

Architektem vlastního prostoru

Vše, co nás obklopuje, nás zároveň utváří a naopak. Jsme si toho vědomi, a proto se snažíme v každém projektu co nejlépe zachytit požadavky klienta tak, aby se v prostoru vymezeném betonovým plotem cítil co možná nejlépe. Jeden zákazník dá přednost projektu betonový plot grafit, jiný preferuje betonové ploty imitace dřeva. Co se neliší, je touha po dokonalém domovu nebo dokonalém okolí kancelářské budovy. V případě veřejného sektoru je betonový plot ideální prvek kolem galerie, školního pozemku nebo muzea.

Staňte se architekty vlastního života, podívejte se na náš ceník materiálu a vyberte si vhodný design. Vedle jednotlivých desek vybíráte i samotné sloupky, což nabízí nepřeberné množství kombinací.

 • Poptávkový formulář – nejprve je potřeba odeslat poptávku skrze poptávkový formulář.
 • Cenová kalkulace – následně pro vás vytvoříme cenovou kalkulaci podle vašich požadavků.
 • Délka nad 50 m – pokud má být plot delší než 50 m, dohodneme s vámi prohlídku pozemku, vše zaměříme a společně zkonzultujeme.
 • Cenová nabídka – kalkulaci upřesníme a zašleme vám konečnou cenovou nabídku.
 • Realizace – plot postavíme v termínu, na kterém se dohodneme.

Už máte svou představu? Jestli stále váháte mezi více variantami, podívejte se do naší galerie pro inspiraci nebo nám napište, rádi vám poradíme.

Kontaktní informace

Betonové ploty LKB

Mobil: +420 602 288 730

Email: lkbploty@gmail.com

Sídlo: Pardubická 345,
533 45 Opatovice nad Labem (mapa)

Fakturační adresa:

Luboš Kulka
Fibichova 421
Čeperka, 53345
Česká republika

IČ: 06054188

DIČ: CZ8602150986


Máte dotaz? Chcete plot? Napište nám...

(jpg, png, pdf, max. velikost 15MB)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: