Betonový plot lámaný kámen

Betonové ploty s dekorem lámaného kamene jsou moderní a esteticky působivé stavební prvky, které přinášejí do prostředí zahrad, domů a veřejných prostranství přirozenou a rustikální atmosféru. Tyto ploty jsou vyráběny z vysoce kvalitního betonu, který je následně formován do podoby připomínající přírodní lámaný kámen. Díky pečlivému zpracování a detailnímu provedení vypadají betonové ploty s dekorem lámaného kamene velmi autenticky, což dodává prostředí neopakovatelný charakter.

Beton je známý svou dlouhou životností a schopností odolávat povětrnostním vlivům, což zajišťuje, že betonové ploty s dekorem lámaného kamene zůstanou pevné a krásné i po mnoha letech. Minimalizují se tak náklady na údržbu a opravy. Díky své pevné konstrukci poskytují betonové ploty spolehlivé oddělení a zabezpečení prostoru. Majitelé domů si tak mohou užívat klidu a soukromí ve svém příbytku.

Betonové ploty s dekorem lámaného kamene jsou tedy skvělou volbou pro ty, kteří hledají kombinaci krásného vzhledu, trvanlivosti a snadné údržby.

Lze domluvit i pozáruční servis + v minulosti jsme již řešili výměnu plotu po autonehodě i vyřízením podkladů s likvidátorem od pojišťovny.

Vždy se zákazníkem jednáme na rovinu a snažíme se vždy vyjít vstříc požadavkům zákazníka. Zařídíme dopravu i včetně skládáního.

Barevné dekory betonových plotů

Přírodní

Přírodní

Břidlice

Břidlice

Grafit

Grafit

Červená

Červená

Hnědá

Hnědá

Karamel

Karamel

Pískovec

Pískovec

Titan

Titan

Postup:

  • Odeslání poptávky přes poptávkový formulář
  • Cenová kalkulace na betonový plot dle vašich požadavků
  • Při délce nad 50m prohlídka + zaměření + konzultace se zákazníkem
  • Odeslána finální cenová nabídka s garancí nenavýšení ceny
  • Realizace dle dohodnutého termínu
  • Platba po dokončení realizace (bez zálohové faktury) Zálohová faktura pouze pokud dílo přesahuje částku 200 tis.

Doprava včetně skládání rukou.

Betonový plot pro vás postavíme kdekoli po celé České republice. Jsme realizační firma, která má se stavbou betonových plotů dlouholeté zkušenosti. Realizovali jsme řadu zajímavých projektů co do lokace, dispozic i samotného materiálu. Naši klienti se na nás obrací s nejrůznějšími požadavky. To nám umožnilo a stále umožňuje získávat řadu zkušeností a neustále se profesionálně rozvíjet. Na naši práci se můžete podívat v galerii .

Jaký plot pro vás vyrobíme?

Jaký si jen budete přát. Betonový plot imitace dřeva není jediný, který v našich skladech máme. Oblíbená je také varianta betonový plot grafit nebo panely z probarveného betonu. Dekor i samotnou výšku plotu přizpůsobíme vaší představě. Zpravidla nabízíme betonové ploty ve výšce 1,5 m až 2,5 m. Vždy platí, že se počítá výška nad zemí, tedy bez části, která se nachází pod úrovní terénu.

Pokud je třeba, jsme tu pro vás i v rámci pozáručního servisu. Využívají jej klienti, jejichž plot byl poškozen například vinou autonehody nebo pádem stromu.

Můj plot, můj hrad

Plot není pouze plotem. Je to ochrana vašeho pozemku, domova, který je pro vás jedinečným místem. Věříme, že čím lépe se budete o svůj pozemek starat a čím více péče mu poskytnete, tím lépe se vám bude na daném pozemku žít. Jsme tu pro vás, ať už potřebujete pár metrů plotu kolem příjezdové cesty nebo oplocení rozlehlého pozemku.

Máte na nás jakékoli dotazy? Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se na vše, co vás zajímá.

Kontaktní informace

Betonové ploty LKB

Mobil: +420 602 288 730

Email: lkbploty@gmail.com

Sídlo: Pardubická 345,
533 45 Opatovice nad Labem (mapa)

Fakturační adresa:

Luboš Kulka
Fibichova 421
Čeperka, 53345
Česká republika

IČ: 06054188

DIČ: CZ8602150986


Máte dotaz? Chcete plot? Napište nám...

(jpg, png, pdf, max. velikost 15MB)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: